Boží Dar leží na silnici spojující německý Oberwiesenthal a Karlovy Vary, necelých 140 km od Prahy. Hotel Praha je umístěn na hlavní místní komunikaci / pěší zóně obce, bývalé hlavní silnici vedoucí skrz obec. Když budete sjíždět od kruhového objezdu do Božího Daru, za čerpací stanicí OMV naproti velké zelené budově se nachází vjezd k recepci hotelu Praha.
GPS souřadnice hotelu:
50°24’32.49"N,12°55’31.78"E


Zobrazit Hotel Praha na větší mapě

AUTEM:

  • Ze směru od Prahy:
Po silnici č. 7 do Chomutova, dále po silnici č. 13 na Ostrov, před Ostrovem odbočit směr Dolní Žďár, Jáchymov, pokračovat do hor, až na Boží Dar;
nebo
z Chomutova pokračovat silnicí č. 7, za obcí Křimov doleva směr Vejprty, u přísečnické přehrady vlevo směr Kovářská, projet Kovářskou, pokračovat směr České Hamry, Klínovec, až na Boží Dar.
  • Ze směru od Plzně:
Plzeň - Karlovy Vary, dále směr Chomutov, za obchvatem Ostrova odbočit směr Dolní Žďár, Jáchymov, pokračovat do hor až na Boží Dar.
situace-BD-obchvat-1.jpgZe směru Chemnitz:
Chemnitz - Oberwiesenthal - Boží Dar
Prosíme, nepřehlédněte dopravní změny v okolí Božího daru v souvislosti s novým obchvatem obce. Hlavní křižovatkou je nyní kruhový objezd v blízkosti hraničního přechodu s BRD.

 

 

 

hotel-exterier-33-1.jpgNA KOLE A PĚŠKY:

Je možné využít popis pro auta kromě silnice č. 7 ze směru od Prahy.  Především pak bohaté sítě bezpečnějších lokálních silnic, v Krušných horách lesních cest a systému cyklotras, které vás přivedou až k hotelu...
Hotel Praha vám ze silnice může připadat nenápadný a malý, ovšem nenechte se mýlit a zabočte do průjezdu mezi hotelem a penzionem Svatá Anna směrem k hotelovému parkovišti a podzemní garáži.

VLAKEM:

Nejblížší stanice ČD a DB jsou:
České Hamry (cca 9 km) - trať č. 137 Chomutov - Vejprty
Ostrov (cca 20 km) - trať Ústí n. L. - Chomutov - Cheb
Oberwiesenthal (Deutsche Bahn)
Aktuální informaci o železničních spojích lze nalézt na: www.idos.cz

BD-let-snimek-1.jpgAUTOBUSEM:

Nejbližší autobusová zastávka je cca 30 m od hotelu přímo na Božím Daru. Aktuální informaci o autobusových spojích lze nalézt na: www.idos.cz

 

 

 

LETECKY:

Nejbližší mezinárodní letiště
Karlovy Vary
Nejbližší letiště pro ULL
KV-Hory
Vykmanov

LODÍ:

... se k nám opravdu nedostanete!
Panorama-9-1-1.JPG

Ať už přijedete autem, koňmo,na kole či pěšky, dveře hotelu Praha jsou Vám vždy otevřeny...