Hotel Praha nabízí komplexní hotelové služby a servis včetně možností stravování. Spokojenost našich hostů je pro nás nejdůležitější a proto dbáme nejen na vysokou kvalitu ubytování, ale také i kvalitu stravovacích služeb.

IMG-0089-1.JPG

Restaurace

Našim hostům je k dispozici příjemná a stylová restaurace s pečlivě vybíraným kvalifikovaným personálem, který je hostům stále po ruce a vždy ochotně poradí při výběru jídla i nápojů. Menu je šéfkuchařem vybíráno tak, aby hosté pokaždé odcházeli s pocitem výborného gurmánského zážitku a příjemně stráveného času.
K příjemné rodinné atmosféře přispívá kromě výborného jídla, profesionálního příjemného personálu, také stylové vybavení nábytkem z kvalitního masivního dřeva. Chloubou naší restaurace je nepřehlédnutelný kazetový strop s dřevěnými vyřezávanými lustry.
Bohatá nabídky denních jídel, tzv. á la carte, je zárukou, že si každý host vybere chutné jídlo. Polopenze je podávána formou bufetu.

SNACK-BAR-04-1.JPGVinárna

V historickém sklepení hotelu s klenutými kamennými stropy se nachází hotelová vinárna s bohatou nabídkou těch nejkvalitnější českých a moravských vín. Stylové prostředí vinárny i pečlivě vybíraný personál s ohledem na jejich znalostí o vínech, a který Vám ochotně poradí se správným výběrem, se postarají o příjemně strávené večery.
Přes hlavní (zimní) sezónu se zde konají diskotéky nejen pro hotelové hosty.
Prostory restaurace i vinárny lze po dohodě zarezervovat pro uzavřenou společnost. Velmi rádi pro Vás rovněž zorganizujeme soukromé oslavy, obědy i večeře pro průjezdový autobus. Naše restaurace je k dispozici i hostům z okolních penzionů či chat.
Upozorňujeme, že prostor restaurace je nekuřácký. Jediným kuřáckým prostorem je vinárna. Děkujeme za pochopení.