Panorama-4-1.JPGZáleží nám na Vašem pohodlí a přejeme si, aby Váš pobyt v Hotelu Praha splnil veškerá Vaše očekávání a Vy jste od nás odjížděli spokojení a především příjemné odpočatí a plní nových zážitků. Náš hotel si Vám proto dovoluje nabídnout komfortní a stylové ubytování v příjemném prostředí Krušných hor.
Hotel Praha disponuje celkem 42 stylově vybavenými pokoji, které Vám poskytnou příjemný odpočinek po náročném dni stráveném v okouzlující přírodě Krušných hor.
Vybrat si můžete z jedno- až čtyřlužkových pokojů a nebo rodinných apartmánů. Dvolůžkové pokoje nabízíme ve variantách s manželskou postelí a nebo dvěma oddělenými postelemi. Na Vaše přání může být do vybraných pokojů umístěna přistýlka i dětská postýlka. Pokoje jsou umístěny ve třech patrech a přístup je možný vnitřním schodištěm i výtahem.
Pro náročné zákazníky tu máme luxusní mezonetové apartmány, které jsou umístěné v podkroví, a které svým vybavením splní očekávání i velmi náročných klientů. Střešní okna v těchto apartmánech poskytují krásný výhled zejména na noční oblohu.
Všechny naše pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva a moderním sociálním zařízením. Samozřejmostí je televize s kabelovým příjmem na každém pokoji. Zařízení jednotlivých pokojů je vybíráno s ohledem na maximální pohodlí všech našich hostů.
02-STITCH-1.JPGPro Vaše vozidla nabízíme možnost využít parkovací stání v hotelové podzemní garáží, které si nezapomeňte rezervovat společně s pokojem na recepci. Chcete-li si sebou přivézt i své domácí mazlíčky, stačí pouze předem informovat recepci. Prosíme pouze, aby se váha jednotlivých zvířat pohybovala maximálně do 10 - ti kg.
Vzhledem k tomu, že nám jde prioritně o zdraví našich hostů, je náš hotel zcela nekuřácký.
Máte-li specifické požadavky na charakter pokoje či apartmánu, sdělte nám je již při rezervaci ubytování. Velmi rádi Vám Vaše přání splníme.
Důležité informace:
hotelová recepce je Vám k dispozici 12 hodin denně vždy od 8.00 do 20.00 hod
čas příjezdu (check-in) je 14.00 až 20.00 hod
čas odjezdu (check-out) je do 10.00 hod

Výše uvedené časy lze přizpůsobit Vašim požadavkům na základě dohody s recepcí. V takovém případě prosíme o kontakt recepce na tel.: 353 815 023.

Svůj pokoj si zarezervujte na telefonním čísle recepce 353 815 023, emailu recepce@hotelpraha.cz a nebo vyplňte náš objednávkový formulář.